דירה / רח' חנה רובינא תל ברוך צפון / 96 מ"ר / 2001
הלקוחות זוג צעיר, מעטפת הדירה מתוכננת על בסיס שתי  מערכות צירים .ישרים ואלכסוניים.את מערכת הצירים האלכסוניים רתמתי לתכנון מערכת הקירות הפנימיים ליצירת המשכיות תכנונית וקשר הרמוני בין המעטפת והפנים.
קיר אלכסוני צר פוגש את הניכנסים יוצר הגדרה בין הכניסה לבין פינת האוכל חוסם מבט ישיר "עמוק" אל תוך הדירה  ושומר על פרטיותן של הכניסות לחדרי השינה.גם קירות המסדרון נמשכים בהתאמה לקו האלכסוני וכך יוצרים למתבונן על פ. האוכל קיר רקע  שבו שולבו שתי גומחאות בעזרת הקיר הוגדרה פינת האוכל בנינוחות מחוץ לציר התנועה.המסדרון התקצר והתרחב משמעותית ונוצרה מבואה נעימה לאזור חדרי השינה.
שני השגים תכנוניים נוספים  הושגו האחד,במטבח הוכנסו מ.הכביסה והייבוש אל ארונות  שרות. מרפסת השירות הצטרפה אל המטבח שינוי זה יצר שני אפקטיים אחד חדירת אור טבעי נוסף והשני הגדלה אופטית של אזור המטבח.
והשני ,לבקשת הלקוחות שחדרי הרחצה המקוריים היו דחוסים מידיי עבורם, הורחבו בתוכנית החדשה שני חדרי הרחצה על חשבון שטחים מבוזבזים ונראה כי לעיתים בעזרת תוכנית נכונה "צומחים" שטחים כאילו יש מאין.
שילוב של פרקט חם ופסיפסים בגווני השמנת ,הסגול והתכלת סגלגל.מטבח מעץ משולב עם משטחי נירוסטה ,באמבטיה משטח זכוכית וצבעים בגמר מבריק יחד עם אריחי קרמיקה סגולים לבנים בעבודת יד.
הלקוחות ידעו להעריך ולתמוך בכל הנוגע לשלמות הביצוע ואיכות החומרים.
התוצאה מראה מהוקצע ואוירה חמה.